Series
Ratings
55- Excessive ChallengeRated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 1.0
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 0.5
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 2.5
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 2.0
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 2.5
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 4.0
- 유희왕 2기Rated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
- Uchū Sentai KyurangerRated ★ 5.0
Shuriken Sentai NinningerRated ★ 4.5
GoGo Sentai BoukengerRated ★ 3.5
Tokusou Sentai DekarangerRated ★ 5.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 5.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 5.0- 獣拳戦隊ゲキレンジャーRated ★ 4.0
- Hyakujuu Sentai GaorangerRated ★ 4.0