Titles you rated
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0