Titles you rated
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0