Series
Ratings
93- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Heaven & EarthRated ★ 3.5
Daughters-in-LawRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.5
Melody of LoveRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0