Titles you rated
Touch of EvilRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
An Autumn AfternoonRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 1.5
In the Mouth of MadnessRated ★ 3.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 3.0
AmsterdamRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Apollo 10 1/2: A Space Age AdventureRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
HustleRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0