Series
Ratings
20
Oh My VenusRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
High KickRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0