Movies
Ratings
251
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5