Movies
Ratings
334
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5