Titles you rated
SilentRated ★ 3.5
And, LiveRated ★ 4.5
Dear SisterRated ★ 3.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5
Redo of HealerRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Non Non Biyori NonstopRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5