Series
Ratings
45
The Third CharmRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0