Titles you rated
Secret LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5