Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 5.0