Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0