Movies
Ratings
18
The ThievesRated ★ 3.5
SaltRated ★ 1.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
OculusRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 0.5
Fast FiveRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
WildRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 2.0
TangledRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 0.5
Toy StoryRated ★ 3.0