Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 0.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5