Movies
Ratings
41
Princess MononokeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0