Titles you rated
RomanceRated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.5
TemptationRated ★ 0.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Ordinary LoveRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 5.0