Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0