Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0