Titles you rated
SherlockRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5