Series
Ratings
56
ERASEDRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Rated GRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5