Movies
Ratings
30
StargateRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0