Movies
Ratings
20
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.0