Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
UlyssesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0