Series
Ratings
79- Alien SamRated ★ 3.5
In Still Green DaysRated ★ 3.5
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Love CellsRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 4.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 5.0
Medical Top TeamRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0