Movies
Ratings
328
A Hard DayRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0
WaterboysRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5