Movies
Ratings
18
Our TimesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0