Movies
Ratings
541
BugoniaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.5
Sink & RiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Kung FuryRated ★ 5.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 5.0
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0