Movies
Ratings
760
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0