Movies
Ratings
19
3 IdiotsRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0