Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
The UntouchablesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0