Series
Ratings
58
The PacificRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0