Movies
Ratings
25
Closed CircuitRated ★ 3.0
A Perfect MurderRated ★ 4.0
The JackalRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 1.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0