Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0