Movies
Ratings
132
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0