Series
Ratings
24- The Path to GloryRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5