Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0