Titles you rated
Knock KnockRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 3.0
SuperbadRated ★ 4.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 4.0
Six-String SamuraiRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
Bad TasteRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0