Titles you rated
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
AnnieRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
March of the PenguinsRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0