Series
Ratings
44
Bad GuyRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0