Series
Ratings
45
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5