Titles you rated
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
BaywatchRated ★ 4.0