Movies
Ratings
67
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 1.5