Series
Ratings
12
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.5