Titles you rated
SearchingRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 0.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5