Movies
Ratings
137
DetachmentRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The TowerRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0