Series
Ratings
17
The ProducersRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0