Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
The EqualizerRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Rebel Moon - Part Two: The ScargiverRated ★ 2.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.5
AKARated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Pain HustlersRated ★ 3.0
Men of PlasticRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Tomb of the RiverRated ★ 2.0- 웅남이Rated ★ 0.5