Series
Ratings
51- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
I Do, I DoRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
BigRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 2.0