Titles you rated
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.0